Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris z siedzibą w Warszawie przy ul. Górnośląskiej 20/6, kod pocztowy 00-484 (administrator danych) w celu informowania o realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Przejdź do treści

Semestralny staż ZAWODOWY w Ordo Iuris: 02.10.2017 - 20.01.2018

Dział Mediów i PR oraz Dział Logistyki

Do kogo kierujemy zaproszenie?


Do odbycia stażu zapraszamy studentów oraz absolwentów kierunków związanych z prawem, zarządzaniem, a także naukami społecznymi. Osoby zainteresowane podjęciem stażu w Instytucie Ordo Iuris mogą aplikować do Działu Mediów i PR oraz Działu Logistyki. To tutaj działalność naukowa i społeczna organizacji łączy się z nowoczesnymi formami promocji oraz metodami współpracy z mediami. Poszukujemy osób, które chcą poznawać nowe technologie multimedialne, pomagać w opracowywaniu koncepcji i strategii marketingowych, a także nauczyć się umiejętnego zarządzania profilami w mediach społecznościowych. W szczególności zapraszamy osoby sumienne i bardzo dobrze radzące sobie z organizacją pracy.


Jakie są zadania stażystów?


Stażyści aplikujący do Działu Mediów i PR będą wspierać go w zakresie opracowywania strategii marketingowych, a także kontaktu z mediami. Stażyści będą również odpowiedzialni za pomoc w prowadzeniu profili Instytutu Ordo Iuris na portalach społecznościowych. Poznają zasady funkcjonowania narzędzi używanych w komunikacji z opinią publiczną. Stażyści będą także wspierać redaktora prowadzącego stronę internetową Ordo Iuris. Zadaniem stażystów Działu Logistyki będzie pomoc w organizowaniu międzynarodowych konferencji naukowych, a także bieżące wsparcie w zadaniach związanych z wydawaniem publikacji naukowych oraz codzienną organizacją pracy.


Formuła stażu


Czas trwania stażu to 3 miesiące. Staż można odbywać w okresie od 2 pażdziernika 2017r. do 20 stycznia 2018 r. Część swych obowiązków stażysta będzie wykonywał w biurze Instytutu Ordo Iuris, ale przewidujemy także możliwość współpracy zdalnej. Staż jest bezpłatny.


Rekrutacja


Osoby zainteresowane stażem prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjny oraz z wypełnionym kwestionariuszem na adres rekrutacja(małpa)ordoiuris.pl do dnia 24 września 2017r. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Dla najlepszych przewidujemy możliwość przedłużenia współpracy.

Semestralny staż MERYTORYCZNY w Ordo Iuris: 02.10.2017 - 20.01.2018

Centrum Analiz Legislacyjnych oraz Centrum Interwencji Procesowej
Czytaj Więcej