Członkowie Zarządu Ordo Iuris wezmą udział w Kongresie Inicjatyw Narodowych, Gospodarczych i Samorządowych organizowanym przez Konfederację Korony Polskiej. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę w Łochowie.

Kongres Inicjatyw Narodowych, Gospodarczych i Samorządowych (KINGS) to konferencja, której tematyka obejmuje szereg zagadnień takich jak wolność słowa, wolność gospodarcza, demografia, sądownictwo, energetyka, rolnictwo, wojskowość, edukacja czy medycyna. W wydarzeniu wezmą udział politycy, naukowcy i publicyści.

Prelegentami będą też członkowie Zarządu Ordo Iuris. Adw. Rafał Dorosiński zabierze głos w panelu poświęconym wolności słowa, swobody badań, publikacji i debaty publicznej. Adw. Magdalena Majkowska będzie uczestniczyła w dyskusji poświęconej demografii oraz bezpieczeństwu życia i rodziny. Dr Łukasz Bernaciński weźmie natomiast udział w panelu na temat sądów i bezpieczeństwa prawnego.

Źródło zdjęcia okładkowego: kings.org.pl

Wesprzyj nas