Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris z siedzibą w Warszawie przy ul. Górnośląskiej 20/6, kod pocztowy 00-484 (administrator danych) w celu informowania o realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Przejdź do treści

petycja

Ochrona życia

21.04.2017

Kolejny sondaż potwierdza: zdecydowana większość Polaków za pełną ochroną życia

Ponad 70% Polaków popiera postulat pełnej ochrony życia od momentu poczęcia – wynika z badania przeprowadzonego przez CBOS. To kolejny sondaż na przestrzeni ostatniego roku potwierdzający utrzymujące się na bardzo wysokim poziomie poparcie dla ochrony życia.
Czytaj Więcej
Wolności obywatelskie

17.01.2017

Ogromna skuteczność akcji popierającej Prof. Smyczyńskiego

Kilka dni po uruchomieniu przez Instytut Ordo Iuris petycji popierającej Prof. Smyczyńskiego oraz po opublikowaniu oświadczenia Profesora, Wydawnictwo CH Beck publikuje oświadczenie, w którym dystansuje się od treści swego poprzedniego stanowiska.
Czytaj Więcej
Ochrona życia

15.10.2015

Biuro Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy odrzuciło petycję przeciwko zabijaniu dzieci żywo urodzonych podczas późnych aborcji

Biuro Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy zignorowało ponad 224 tysiące podpisów zebranych pod petycją, która wzywała Zgromadzenie do podjęcia działań na rzecz zbadania i wyraźnego potępienia praktyki uśmiercania lub porzucania bez opieki dzieci urodzonych żywo w wyniku późnej aborcji. Petycja była największym tego typu apelem w historii Rady Europy.
Czytaj Więcej

Odebrane dzieci w Pruchniku – podpisz protest i pomóż im wrócić do domu

Pracownicy socjalni z Pruchnika odebrali rodzicom ośmioro rodzeństwa, po czym rozdzielili je pomiędzy dwa domy dziecka i rodzinę zastępczą.
Czytaj Więcej
Ochrona życia

28.04.2015

Rada Europy zbada sprawę zabijania dzieci urodzonych żywo w trakcie aborcji

Biuro Przewodniczącego Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy przekazało do Komisji Zagadnień Prawnych i Praw Człowieka, podpisaną przez ponad 185 tysięcy Europejczyków petycję,
Czytaj Więcej

Czy Prezydent posłucha głosu obywateli? Ruszyła obywatelska petycja o skierowanie Konwencji CAHVIO do Trybunału Konstytucyjnego

Głosowanie w Sejmie pokazało brutalną polityczną presję, mającą na celu narzucenie Rzeczpospolitej międzynarodowych zobowiązań do prowadzenia radykalnej inżynierii społecznej.
Czytaj Więcej
Subscribe to petycja