Ogromne zainteresowanie mediów wizytą Rebeki Kiessling, tłumnie zgromadzona publiczność w miejscach gdzie odbywały się wykłady, poparcie środowiska naukowego oraz liczne głosy wsparcia obywateli RP świadczą o tym, że Polakom nie są obojętne kwestie ochrony życia, a także wolności słowa.
Ogromne zainteresowanie mediów wizytą Rebbeki Kiessling, tłumnie zgromadzona publiczność w miejscach gdzie odbywały się wykłady, poparcie środowiska naukowego oraz liczne głosy wsparcia obywateli RP świadczą o tym, że Polakom nie są obojętne kwestie ochrony życia, a także wolności słowa.
Tygodniowa wizyta Rebbeki Kiessling dobiegła końca. Po odwołaniu zaplanowanych wykładów przez cztery publiczne uczelnie, to głównie media udostępniły amerykańskiej prawniczce przestrzeń do prezentowania swoich poglądów i doświadczeń.
Liczne wywiady telewizyjne, radiowe, spotkania z prasą, relacje w Internecie pozwoliły tysiącom Polaków poznać przesłanie Rebbeki Kiessling.
Polecamy uwadze wybrane wywiady i relacje ze spotkań:
Rebbeca Kiessling gościła m.in. w programie Jana Pospieszalskiego Warto Rozmawiać:
Była także gościem Krzysztofa Skowrońskiego w poranku Radia Wnet:
W piątkowy wieczór gościła w Rozmowach Niedokończonych w TV Trwam gdzie widzowie programu mieli możliwość zadawania pytań i dzielenia się doświadczeniami własnego życia.
Historię życia i świadectwo Rebbeki przygotowała Salve TV:
Poniżej relacja z wykładu na KUL, jedynej uczelni której władze nie uległy naciskom środowisk lewicowych i nie wycofały zgody na organizację wykładu. Ogromna frekwencja i owacje na stojąco potwierdzają słuszność tej decyzji.
W Krakowie po odwołaniu wykładu na Uniwersytecie Jagiellońskim, wykład przeprowadzono na Uniwersytecie Papieskim. Tutaj także zgromadził tłum słuchaczy.
I ostanie wystąpienie w Łomiankach w ramach Światowego dnia ochrony Życia. Dla mieszkańców Warszawy i okolic była to jedyna możliwość spotkania z amerykańską działaczką pro-life.
Informację o wizycie Rebbeki Kiessling i cenzurze na polskich uniwersytetach prezentowały także media zagraniczne.











